Jesteś tu: darmowy kurs szybkiego czytania

Przyśpiesz Tempo Czytania w 50 dni!

Oto zaskakująco łatwy, 50 dniowy kurs szybkiego czytania, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez naukę od samych podstaw do poziomu zaawansowanego czytelnika!

Przekonaj się jak w prosty sposób możesz przyśpieszyć prędkość czytania o 4-6 razy w 7 tygodni poświęcając kilkanaście minut dziennie!

Jeśli zapiszesz się już teraz, nie musisz płacić ani grosza za pełen kurs szybkiego czytania (jest to pierwsza wersja, kolejna będzie płatna).Zapisz się już teraz:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Jak wygląda taki kurs?

szybkie czytanie nlp kurs

Kurs „Szybkie Czytanie” składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich to część teoretyczno – praktyczna, w której otrzymujesz codziennie lekcję szybkiego czytania w pliku PDF oraz ćwiczenia); drugi to część praktyczna (czyli to co najważniejsze), w której otrzymujesz codziennie nowe pliki do ćwiczeń (formaty: PDF do wydruku, mp3 i PowerPoint).

W sumie 40 stron skryptu do nauki oraz kilkadziesiąt plików do ćwiczeń, ponad 100 stron w PDF.Zapisz się już teraz i przekonaj na własnej skórze, jak wiele na tym zyskasz!

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Szczegółowe informacje – przejdź tutaj:

>> Darmowy Kurs Szybkiego Czytania

Pamiętaj, że szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest potrzebny do dostarczania codziennych lekcji kursu szybkiego czytania.